Юрій Бойко: Крим – це Україна, і уряд повинен відновити туди водопостачання

Він зазначив, що коли попередня влада припинила постачання води та електроенергії на півострів, то це викликало велике обурення кримчан.


Про це Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив журналістам, коментуючи слова прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля щодо відновлення постачання води до Криму.

«Я підтримую прем’єр-міністра в цьому. У Криму живуть громадяни України. Потрібно, щоб ми їм допомагали», - сказав Юрій Бойко.

«Якщо ми хочемо повернути Крим, то повинні їх підтримувати, а не робити так, щоб вони відчували себе непотрібними Україні. Тому я повністю підтримую необхідність подачі води, налагодження зв’язків. Не треба цуратися Криму», - підкреслив Співголова фракції опозиціонерів.

Довідково:

Обмеження доступу людей до прісної води є прямим порушенням міжнародного права. У першу чергу, Міжнародного пакту про економічні, соціальні і культурні права, прийнятого резолюцією 2200 А (XXI) Генеральної Асамблеї від 16.12.1966 року (ст 11. і 12). А також Конвенції ООН про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок (18.12.1979), Конвенції ООН про права дитини, (20.11. 1989), Рекомендаціям Ради Європи для держав-членів за Європейською хартією водних ресурсів (Rec (2001) 14 17.10. 2001). Згідно з висновками Комітету з економічних, соціальних і культурних прав ООН (зауваження загального порядку №15 «Право на воду», 2002 року), право на воду визначено як право кожного на достатню, безпечну, прийнятну, а також фізично й економічно доступну воду для особистих і побутових потреб.

Дописати коментар

0 Коментарі