Юрій Бойко: Обвал вітчизняної промисловості на совісті влади

Про це заявив СПІВГОЛОВА ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко під час робочої поїздки на підприємство «АвтоЗАЗ» в м. Запоріжжя.

«Сьогодні стоїть питання про реанімацію промисловості в цілому по країні. Нас даремно переконують в тому, що агропромисловий комплекс витягне країну і зробить її успішною і самодостатньою. Так не буває в світі. Якщо немає промисловості в країні - вона не успішна і економічно не розвинена», - підкреслив політик.

На думку Юрія Бойка, є ряд рішень, які зможуть відновити промислове виробництво і підняти економіку.

«Коли розглядається стан справ в економіці, в першу чергу потрібно визначити галузі, які можуть дати швидкий ефект і стати локомотивом для руху вперед всієї економіки і створення робочих місць на самих підприємствах, і у суміжників. Немає жодної успішної країни, де держава чітко і жорстко не контролювала би провідні галузі і не допомагала їм. Суднобудівна галузь, космічна, автомобільна, електромашинобудування - базові галузі, які нам дісталися у спадок, які розвивалися і мали традиційні ринки - кожна з цих галузей повинна мати окрему програму розвитку. Це те, чим потрібно займатися, щоб відновити індустріальний потенціал нашої країни. Наприклад, для автомобільної промисловості потрібно давати податкові пільги, поставити загороджувальні мита, щоб не ввозили сюди старі автомобілі, які знищують наше виробництво і екологію. Такі підприємства, як «АвтоЗАЗ», де є повний цикл виробництва - як ніхто потребують підтримки держави», - зазначив парламентарій.

Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ підкреслив, що відновленням промислового потенціалу і розвитком економіки повинні займатися люди з професійним підходом і досвідом.

«Відновлення промисловості має йти предметно і за участю професіоналів. Ми не бачили таких в попередньому уряді, куди призначали людей, які не мають професійного і життєвого досвіду, досвіду роботи в промисловості. За півроку вони значно погіршили ситуацію в економіці країни. Я вдячний людям, які займаються промисловим виробництвом, у яких не опустилися руки і які знають, що робити. Наше завдання допомогти їм пережити цей складний період і вийти з нього. Сподіваюся, що ситуація в країні буде змінюватися і почнуть, нарешті, звертати увагу на промисловість, а не займатися тільки пошуком кредитів. Ми будемо домагатися, щоб ініціативи, які є у промисловців, були реалізовані», - підкреслив Юрій Бойко.

Довідково: На колись успішному містоутворюючому підприємстві раніше працювало кілька тисяч чоловік. Випускали сотні тисяч автомобілів на рік. Завод пишався своїми робочими династіями. Люди шикувалися в черги за «Запорожцями», «Тавріями», «Ланосами». Зараз - конвеєр зупинили. Людей - звільнили. Колишній автогігант фактично перетворився в штампувальника запчастин. Власне виробництво зупинили в січні 2018 року.

Дописати коментар

0 Коментарі