Вадим Рабінович: Ми сьогодні зобов’язані забути про свої інтереси й об’єднатися заради України!


Сьогодні Україна стоїть на порозі, можливо, найсерйозніших подій у своїй історії – державі, як і всьому світу, загрожує епідемія коронавірусу. Аби впоратися із цим викликом, усім без виключення політикам, незалежно від їхньої політичної приналежності, потрібно включити здоровий глузд, забути про свої вузькопартійні інтереси и об’єднатися заради України.

З таким закликом звернувся до усіх народних депутатів України співголова фракції «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович під час свого виступу на засіданні Погоджувальної ради у понеділок, 16 березня.

Але, зазначив політик, у влади є «ідея фікс, або, скоріше, завдання – будь що продати українську землю».

«У мене до вас прохання – відмовтеся від цієї ідеї! Нам сьогодні потрібно мобілізувати усі сили, відкинути свої інтереси заради того, аби зосередитися на головній проблемі – боротьбі з коронавірусом, який загрожує існуванню нашій державі! Тому зняття усіх другорядних питань – це не наша забаганка, це життєва необхідність», – звернувся Вадим Рабінович до парламентаріїв.


Співголова фракції «Опозиційна платформа – За життя» назвав три головні кроки, які необхідно Верховній Раді зробити вже зараз.

«По-перше, потрібно зняти питання продажу землі. По-друге, запровадити надзвичайний стан у країні, в терміновому порядку створити раду «Парламент – Президент – Кабмін» у форматі участі всіх політичних сил із правом моментального ухвалення рішень, адже це теж потребує певного часу», – заявив Вадим Рабінович.

Крім того, народний депутат наголосив на необхідності скликання позачергового засідання Верховної Ради.

«На позачерговому засіданні необхідно проголосувати низку першочергових питань, зокрема, відстрочку комунальних платежів для родин, які позбулися доходів; встановлення негайного контролю над цінами на основні продукти харчування та товари першої необхідності. Інакше люди просто не виживуть – зараз потрібно думати про людей, а не про свої кишені», – наголосив політик.

Третім терміновим кроком Вадим Рабінович назвав «негайне введення повномасштабного карантину».

«Це забезпечить нерозповсюдження у країні страшної хвороби коронавірус. Не можна збирати Верховну Раду, де, нагадаю, працює більше 400 народних депутатів і ще сотні співробітників апарату, помічники тощо. Це лише сприяє поширенню інфекції...» – зауважив співголова фракції «Опозиційна платформа – За життя».

«Сьогодні ми зобов’язані включити здоровий глузд, забути про вузькопартійні інтереси і об’єднатися заради України та її майбутнього!» – закликав Вадим Рабінович.

Дописати коментар

0 Коментарі