Юрій Бойко: Сім'ї, які втратили доходи через запровадження карантинних заходів, повинні отримати відстрочку на оплату комунальних послуг та погашення іпотеки


Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.

Він зазначив, що через обмеження, що запроваджені в рамках протиепідемічних заходів, багато сімей можуть зіткнутися з фінансовими труднощами. Тому держава повинна надати їм необхідну підтримку.

«Необхідно запустити програми підтримки для людей, які втратили роботу через карантин і кризу, забезпечити їхнє належне фінансування. Сім'ї, які залишилися без доходів через запровадження карантинних заходів, повинні отримати відстрочку на оплату комунальних послуг та погашення іпотеки. Співробітникам, яких у зв'язку з ситуацією, що склалася, відправили у відпустки, мають обов'язково виплатити відпускні. Також необхідно збільшити фінансування системи субсидій, повернути ті критерії для їх отримання, які діяли до травня 2018 року», – підкреслив парламентарій.

Новини за темою: Вадим Рабінович: Ми сьогодні зобов’язані забути про свої інтереси й об’єднатися заради України!

Юрій Бойко наголосив, що особливо підтримки потребують пенсіонери, тому слід провести справедливу індексацію пенсій вже з березня місяця.

Також, за його словами, необхідно забезпечити державне регулювання цін на соціально значущі товари – в першу чергу на продовольчі та медичні. «Не можна допустити спекуляцій, зловживань монопольним становищем і необґрунтованого зростання цін. За необхідності потрібно задіяти ресурси Держрезерву», – сказав Співголова фракції опозиціонерів.

«Для реалізації всіх цих заходів необхідно внести відповідні зміни до держбюджету. З цією метою ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ закликає найближчим часом провести позачергову сесію Верховної Ради», – резюмував Юрій Бойко.

Дописати коментар

0 Коментарі