Чергові дві тисячі масок молодь ОПЗЖ роздала жителям Київщини


Це вже третя частина програми допомоги молодіжного крила ОПОЗИЦІЙНОЙ ПЛАТФОРМИ — ЗА ЖИТТЯ, волонтерів Благодійної організації «Фонд «Сварог» і активу обласної організації партії ОПЗЖ. Цього разу молоді люди доставили засоби захисту в 8 населених пунктів Фастівського району, а також передали медичні маски співробітникам місцевих рад та колективу Фастівської поліції.


Артем Марчевський
«Молодіжне крило ОПЗЖ сьогодні бере активну участь в наданні гуманітарної допомоги нашим співгромадянам. Ми плануємо і далі нарощувати темпи розвитку, залучаючи молоде покоління до соціальної відповідальності і добрих справ» — повідомляє керівник молодіжного крила партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ  Артем Марчевський.

Олександр Замула
«Уряд сьогодні звалив на плечі місцевого самоврядування медицину. В умовах пандемії, ми бачимо реальні руїни медичної галузі. Все дуже депресивно. Місцеві амбулаторії, ФАПи, районні лікарні — всюди гостра нестача засобів захисту і нормального матеріального забезпечення» — підкреслює ситуацію на місцях Олександр Замула, керівник Київської обласної організації молодіжного крила ОПЗЖ.Віталій Сайченко
«Подивіться на Фастівський район Київської області. Суцільні дотації. Звідки тут узятися матеріального забезпечення? Тому завдяки підтримці Фонду «Сварог», ми - молоді люди беремо активну участь в наданні допомоги місцевим жителям для боротьби з пандемією коронавірусу» — зазначає Віталій Сайченко, депутат Мотовилівської сільської ради, Фастівського району.

Опублікувати коментар

0 Коментарі