Медзакладам надали право примусово госпіталізовувати осіб з симптомами Covid-19


Кабінет міністрів України розширив права медичних закладів щодо пацієнтів з симптомами Covid-19 та їх контактних осіб у зв'язку зі збільшенням кількості інфікованих в Україні. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я на своїй сторінці у Facebook.

Згідно з постановою уряду, яку ініціював міністр МОЗ Ілля Ємець, закладам охорони здоров'я надано право на обов'язкове медичне обстеження осіб з симптомами коронавірусу та контактних осіб, навіть якщо вони відмовляться.

Крім того медзаклади зможуть госпіталізувати людей з симптомами та призначати карантин тим, хто намагається ухилятись від лікування Covid-19, не зважаючи на встановлений діагноз.

"МОЗ має розробити та затвердити порядки обов’язкової госпіталізації осіб, яким встановлено діагноз (або підозру) Covid-19 та які ухиляються від лікування, обстеження та перебування на карантині (самоізоляції) в добровільному порядку, а також обов’язкової самоізоляції осіб, яким встановлено діагноз (або підозру) Covid-19, та їх контактних осіб", - додали у прес-службі.

Дописати коментар

0 Коментарі