Микола Скорик: Введення другого етапу медреформи потрібно зупинити негайно


Абсолютним крахом влади стали її хаотичні та необдумані дії в умовах епідемії, що насувається. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик написав на свій сторінці у Фейсбук.

За його словами, замість системної стратегії і контролю життєво важливих напрямів, ефективних заходів зі стримування епідемії, внесення змін до бюджету і негайного оснащення опорних медзакладів усім необхідним, припинення контрабандного вивозу засобів захисту і накручування цін на життєво необхідні товари, уряд метається між точковими заходами і відверто помилковими кроками.

Микола Скорик підкреслив, що на даний момент ми бачимо неготовність влади протистояти епідемії, особливо в регіонах.

Новини за темою: Вадим Столар вимагає від влади уважно ставитися до пенсіонерів, особливо під час карантину

«Де карантин для тих, хто повертається з Європи? Навіщо була ця колотнеча в Санжарах? При всіх обмежувальних заходи, при 10 пасажирах у громадському транспорті, при закритих закладах громадського харчування, на продовольчих ринках як продавали, так і продають безперешкодно молочні продукти, які перед вживанням не підлягають термічній обробці (сир, бринза і т.д). Хтось кашляне на сир – і ми отримаємо сотні хворих. Де логіка у тих, хто приймають рішення і протиепідемічні заходи?» – запитує політик.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ неодноразово заявляла: для результативного протистояння епідемії влада повинна негайно зупинити провальну медреформу, яка передбачає скорочення лікарень та звільнення частини медперсоналу. Всі дії необхідно направити на порятунок вітчизняної охорони здоров'я, інакше рятувати самих українців буде вже нікому.

«У метушні підготовки до можливої ​​епідемії деякі «особливо кмітливі» явно збираються знищити залишки системи охорони здоров'я. В результаті їхньої діяльності навіть в Одеській обласній лікарні не вистачає елементарного! Більш того, в результаті боротьби з коронавірусом і під її виглядом та ж обласна лікарня може бути фактично знищена, а більшість її функцій передано у приватні руки!» – наголосив опозиціонер.

«Докладемо всіх зусиль, щоб цього не допустити і допомогти медикам. Ми готові підказати владі розумні кроки. А формальна заборона на пересування епідемії не зупинить», – резюмував Микола Скорик.

Дописати коментар

0 Коментарі