Молодіжне крило ОПЗЖ передало 2000 масок лікарні на Київщині


У Фастівський центр первинної медично-санітарної допомоги прибула перша партія захисних медичних масок - це частина програми допомоги від молодіжного крила партії «Опозиційна платформа - За життя» та Благодійної організації Фонд «СВАРОГ».

Рішення про надання допомоги медичним працівникам Київської області було прийнято на нараді молодіжного крила ОПЗЖ, в якому також взяли участь представники громадських та благодійних організацій.
Артем Марчевський
Як зазначив керівник молодіжного крила партії «Опозиційна платформа - За життя» Артем Марчевський, медичні працівники сьогодні піддаються найвищій небезпеці, так як фактично знаходяться на передовій у боротьбі з вірусом COVID-19, а отже потребують першочергової допомоги. За словами Артема Марчевського лікарні сьогодні - основні центри національної безпеки України, саме виходячи з цього і було прийнято рішення розпочати діяльність молодіжного крила ОПЗЖ в ці важкі хвилини для нашої країни.

Як повідомляє керівник Київського обласного осередку молодіжного крила ОПЗЖ Олександр Замула, за останні роки охорону здоров'я було фактично знищено псевдореформами. 

Олександр Замула
«До нас звернулися працівники Фастівської районної лікарні, сьогодні однієї з кризових в нашій області, з проханням надати допомогу. Медичні працівники повідомили, що катастрофічно не вистачає засобів захисту ні у відділення, ні в швидку допомогу. Благодійна організація Фонд «СВАРОГ» посприяла нам у придбанні 2 тис. медичних масок, які були негайно передані медичному колективу районної лікарні!» - завершив Олександр Замула

Нагадаємо, представники «Опозиційної платформи - За життя» надають допомогу для боротьби з пандемією коронавірусу українцям і медичним установам по всій країні.


Дописати коментар

0 Коментарі