Україна призупиняє залізничне сполучення з Польщею


В ніч з 14 на 15 березня Україна призупиняється пасажирське залізничне сполучення з Польщею. Про це повідомили в прес-службі "Укрзалізниці".

"У зв'язку з рішенням уряду Республіки Польща про тимчасове закритття міжнародного сполучення з іншими країнами, опівночі на неділю, 15 березня, буде припинено курсування пасажирських поїздів у Польщі", - йдеться в повідомленні.

Наголошується, що всього між Україною і Польщею курсують:

- два швидкісних поїзди № 705/716 і 715/706 Київ - Перемишль;
- №67 Київ - Варшава;

- № 51 Львів - Вроцлав;

- безпересадочні вагони Київ - Вроцлав.

Повідомляється, що останні поїзди з Польщі проведуть свої рейси в Україну 14 березня: 706 і 716 Інтерсіті + з Перемишля і нічний поїзд з Варшави.

"З України вранці 14 березня в кінцевій станції Перемишль вирушили два потяги Інтерсіті + 705 і 715. На період призупинення пасажирського сполучення з Польщею, більше поїздів в цю країну "Укрзалізниця" не буде відправляти. Потяги Інтерсіті курсувати на Львів. Продаж квитків на скасовані рейси припинена", - відзначили в "Укрзалізниці".

Нагадаємо, з 7 ранку 13 березня припинено пасажирське залізничне сполучення зі Словаччиною, у зв'язку з введенням в цій країні надзвичайного стану. Інші міжнародні поїзди і поїзди внутрішнього сполучення продовжують курсувати за графіком. При перетині кордону з Україною всім пасажирам проводиться температурний скринінг.

Опублікувати коментар

0 Коментарі