Порошенка, який повернувся з Іспанії до Києва, не відправили на карантин


Попередній президент Петро Порошенко в ніч з 14 на 15 березня прилетів до Києва з Іспанії, встигнувши повернутися в країну до закриття кордону опівночі 17 березня. Журналісти "Страни" зустріли біля Залу офіційних делегацій.

"На питання він не відповів - нахамив нашим кореспондентам, сів за кермо "Мерседеса" і поїхав. При цьому його син Михайло був у масці. Судячи з того, що він з родиною вільно вийшов з терміналу, на карантин його не відправили", - йдеться в повідомленні.

У столиці України він прибув на борту Cessna 560XL Citation XLS OE-GjM (на фото вище) з австрійською реєстрацією. Це легкий двомоторний літак бізнес-класу з салоном в повний зріст.  Порошенко замовив чартерний рейс, який, за даними джерел ЗМІ, обійшовся йому в 28 тисяч євро. 

Політик полетів з України в неділю, 8 березня, через що не з'явився на допит у Держбюро розслідувань.

З пересадкою у Франкфурті він відправився в Іспанію, в фешенебельний комплекс SHA, розташований поруч з узбережжям Середземного моря. 

Саме тут екс-президент планував провести найближчі два тижні, проходячи курс детоксу. Він заздалегідь оплатив дорогий курс. Однак плани порушив всеукраїнський карантин і закриття кордонів з 17 березня. Після цієї дати він ніяк не зміг повернутися в країну найближчим часом - хіба що разом з евакуйованими з європейських країн українцями. 

"У зв'язку з цим, він терміново перервав курс і спочатку відправився в Лондон. Там він забрав сина Мішу, а також двох доньок Сашу і Женю, які навчаються у британській столиці", - зазначають журналісти.

Дописати коментар

0 Коментарі