Сергій Мазепа: Складається враження, що для Зе-команди черговий транш від МВФ є важливішим за здоров'я наших громадян

Переглянув порядок денний позачергового засідання Верховної Ради.  Питання, які вони збираються винести на розгляд на позачерговому засіданні Ради, - точно не стосуються допомоги українським громадянам в умовах епідемії. Влада розглядає питання продовження взаємин з МВФ і виплат, продовження знищення української економіки через ці кредити. 

Новини за темою: Сергій Мазепа: Влада повинна забезпечити повну підтримку медикам, адже вони не можуть самоізолюватися

В поточному році Україна має виплатити за всіма зовнішніми боргами $11,6 -1 1,7 млрд. Крім того, прийнявши необхідні закони, влада сподівається отримати від МВФ ще $8 млрд у борг. Уряд так і не зрозумів, що бути зручними нашим міжнародним партнерам, виконуючи всі їхні вказівки - не їхнє завдання! Дії уряду повинні бути спрямовані на поліпшення становища українського народу та покращення рівня життя. Але уже стало очевидно, що на всі труднощі населення їм всім начхати. Уряд цікавить виконання тих зобов'язань, які вони взяли до моменту отримання влади. 

Проте пам'ятаючи безславну каденцію "сильної команди" Арсенія Яценюка та "молодих технократів" Олексія Гончарука, я впевнений - на виборах народ дасть гідну оцінку ганебним діям влади! 

Опублікувати коментар

0 Коментарі