У Києві сімейні лікарі отримали швидкі тести для діагностування коронавірусу


У Києві сімейні лікарі отримали експрес-тести для виявлення коронавірусу. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час брифінгу, який транслювали в ефірі "112 Україна".


"Ми забезпечили сімейних лікарів та службу невідкладної допомоги швидкими тестами. І вони – за медичними показаннями - зможуть оперативно робити діагностування пацієнтам вдома. Це допоможе оперативніше підтверджувати або виключати діагноз на коронавірус. І людям не потрібно буде їхати до лікарні. А тільки зв’язатися зі своїм сімейним лікарем", - сказав Віталій Кличко.

Він додав, що точних даних, скільки у Києві інфікованих коронавірусом, немає. 

"Не розцінюйте цю загрозу як страшну далеку легенду. Ми не знаємо, скільки насправді серед нас інфікованих людей. Вони можуть не захворіти самі, але можуть переносити інфекцію. Дбайте, будь ласка, про свою безпеку та людей, що нас оточують", - сказав Віталій Кличко.

Мер Києва заявив, що у столиці отримали 62 тис. медичних масок, ще чекають на 100 тис., які шиють на підприємствах, та додатково маски з-за кордону. До того ж компанія "Епіцентр" безкоштовно надала місту 100 тис. масок.

Дописати коментар

0 Коментарі