Уже 3 дні обіцяють, що будуть літаки: Українка, яка вимушено перебуває у Єгипті, розповіла про спроби повернутися


Багато людей, які перебували на відпочинку у Єгипті, не можуть повернутися до себе на батьківщину.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення з Єгипту повідомила кореспондентка "Радіо Свобода" Антоніна Маровді.

Антоніна Маровді зазначила, що вона не перебуває в ізоляції у Єгипті, а просто не може звідти виїхати. Місцеві гіди кажуть, що на цей момент у Єгипті перебувають 60 тисяч іноземців, які хочуть виїхати, розповіла Антоніна Маровді. Вона додала, що українцям уже три дні обіцяють, що вони зможуть повернутися, що будуть літаки, проте кожного вечора, коли люди приходять, щоб дізнатися, коли виліт, їх просять прийти наступного дня.
Антоніна Маровді повідомила, що, за інформацією гідів, учора окремі туроператори зустрічали туристів. Людям обіцяють, що вони повернуться вчасно, понад те, туристам обіцяють "гарячі" тури, зазначила вона.

"За тією інформацією, якою я володію, від представників туроператорів, з якими я тут можу спілкуватися, вони говорять, що це – неправда, тобто гарантувати повернення людям ніхто не може. Тому я дуже прошу людей, у яких є путівки, як думають виїжджати сьогодні-завтра тричі подумати, чи це їм потрібно, чи вони зможуть повернутися додому і тому подібне. Думайте, будь ласка", – наголосила Ірина Маровді.

Дописати коментар

0 Коментарі