Вадим Столар вимагає від влади уважно ставитися до пенсіонерів, особливо під час карантину


Народний депутат Вадим Столар вимагає від влади організувати інформаційну кампанію для пенсіонерів, щоб повідомити про останні рішення під час карантину. Про це голова Київської міської організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ повідомив на сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Найбільше (крім реальної допомоги лікарням) українці чекають від влади роз'яснень. Народ хоче, щоб голова уряду та профільні міністри вийшли в ефір і пояснили, що відбувається з епідемією COVID-19, чого очікувати тим, хто працює, як поводитись пенсіонерам. Особливо це стосується людей похилого віку, які не вміють користуватися інтернетом і не знають, яким новинам можна вірити. Вони не знають, що відбувається, дуже хвилюються, бояться», – зазначив парламентарій.

Новини за темою: Сергій Мазепа: Влада повинна забезпечити повну підтримку медикам, адже вони не можуть самоізолюватися

За його словами, влада повинна якнайшвидше проінформувати пенсіонерів.

«Тому я звертаюся до прем'єр-міністра, міністра розвитку громад та територій, до мерів міст: організуйте інформаційну кампанію для пенсіонерів! У вас для цього є все необхідне: безкоштовні ТБ і радіо, списки людей з інвалідністю та малозабезпечених, до яких ви можете зателефонувати з кол-центрів», – закликав народний депутат.

Політик вважає, що, не надавши інформацію, влада ризикує життям людей похилого віку.

«Проінформуйте літніх людей, що Верховна Рада відтермінувала оплату комунальних платежів, скасувала штрафи, що їм не потрібно стояти у чергах і ризикувати своїм життям. Поговоріть з людьми, заспокойте їх! Пам'ятайте, що це – наша країна, наші люди, наші батьки. Будьте здорові. Разом – прорвемося!» – резюмував Вадим Столар.

Опублікувати коментар

0 Коментарі