Юрій Бойко: ОП-ЗЖ готова взяти відповідальність за боротьбу з епідемією і виведення України з кризи


Про це 27 березня в ефірі «Свободи слова з Савіком Шустером» заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.

«Зараз важливо, щоб кожне рішення уряду було продуманим і зваженим. Адже жорсткий карантин - це тільки проміжний метод для підготовки країни до епідемії і вжиття необхідних заходів», - підкреслив Співголова фракції опозиціонерів.


«Попередній уряд угробив медицину, і зараз важливо не наробити нових дурниць. Сьогодні лікарі - на передовій боротьби з коронавірусом, але, замість захисту та підтримки, їх позбавили доплат. Наведу приклад, як не можна робити. Приїжджаю в Луганську область, в опорну лікарню по області. Уже привезли їм двох хворих. Ми доставили в лікарню все необхідне для захисту і роботи лікарів. А лікарі кажуть мені: а навіщо ви з нас зняли доплату? Виявляється, уряд вставив у закон 200% від зарплати інфекціоністів у зоні епідемії, а у них сьогодні діє наказ Мінсоцполітики від 2003 року, за яким вони отримували 300% надбавки до своїх окладів. Таких явних дурниць бути не повинно!» - акцентував Юрій Бойко.

Він зазначив, що це абсурдне рішення ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вже виправила у своєму Антикризовому плані.

«План досить чіткий і зрозумілий. У ньому 4 частини. Перша - підтримка медицини, де ми пропонуємо, у тому числі, встановити обов'язкову доплату 300% від зарплати медичним працівникам, задіяним у боротьбі з епідемією коронавірусної хвороби; друга - це наповнення бюджету, реструктуризація заборгованостей, третя - підтримка підприємств бізнесу, четверта - соціальний захист людей. Ми знаємо, як країні пройти цей непростий період і готові взяти на себе відповідальність за виведення України з кризи», - підкреслив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ.

Опублікувати коментар

0 Коментарі