Юрій Бойко: У країни немає часу чекати. ОП-ЗЖ готова голосувати за необхідні для країни і людей закони


Про це Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив в ефірі телеканалу «112 Україна» у вівторок, 24 березня.

Політик підкреслив, що найближчим часом потрібно провести позачергове засідання Верховної Ради і внести зміни до Держбюджету-2020, щоб збільшити фінансування медицини та медпрацівників, забезпечити соціальний захист людей і підтримку економіки країни. Але застеріг владу від спроби використати позачергове парламентське засідання, як майданчик для голосування за рішення, яких вимагають зовнішні кредитори (мова йде про законопроект про відкриття ринку землі, - ред.).

Новини за темою: Олександр Качний: Масове тестування на коронавірус – першочерговий захід у боротьбі з епідемією

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ розробила пакет антикризових заходів, необхідних для економіки, для бізнесу, для людей, для відновлення вітчизняної медицини. Сьогодні це спільні завдання для всіх відповідальних політиків. Ми готові їх обговорювати з колегами-парламентарями, взяти участь у позачерговому засіданні і голосувати за прийняття таких рішень. Але ми категорично не будемо підтримувати закони, які диктує МВФ. Зокрема, про продаж землі», - сказав Співголова фракції.

Юрій Бойко підкреслив, що, якщо вимоги МВФ йдуть урозріз із безпекою країни, - їх не повинен приймати парламент.

«У світі зараз поширення епідемії нового вірусу. Це непередбачений, форс-мажорний випадок. Зараз уряд повинен по-іншому, дуже відповідально і серйозно підійти до переговорів із МВФ. Ми зайвого не вимагаємо, ми, як будь-яка країна, повинні захищати себе і своїх людей. Якщо вимоги Міжнародного валютного фонду йдуть у розріз із завданням підтримки вітчизняної економіки, якщо виникають обмеження для допомоги людям - такі умови не можуть бути прийняті», - сказав народний депутат.

Він також акцентував увагу на заходах безпеки під час підготовки і проведення позачергового засідання ВР.

«З огляду на те, що тести виявили вірус у кількох членів парламенту, треба вжити всіх заходів, щоб робота Верховної Ради не загрожувала здоров'ю багатьох людей, які забезпечують парламентський процес, і їхнім сімям. Потрібно шукати прийнятну форму», - зазначив Співголова фракції опозиціонерів.

Опублікувати коментар

0 Коментарі