Ахметов планує завести у владу Яценюка - нардеп Бурміч


Олігарх Рінат Ахметов може лобіювати на посаду глави Нацбанку Арсенія Яценюка. Про це в своїй статті на сайті 112.ua пише народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Анатолій Бурміч.

«Це робиться для того, щоб зменшити кількість українських банків до 10-15, а на їх місце завести іноземні, що спростить подальше безкарне виведення коштів з України, спекуляцію землею і ресурсами», - пише Бурміч.

Народний депутат вважає, що в контексті планів Ахметова і Яценюка йде прийняття «антиколомойського» законопроєкту, який в нинішньому вигляді грає на руку сумнівному міжнародному капіталу та пов'язаних з ним елітам в Україні.

«Небезпека цього законопроекту в тому, що він дозволить амністувати і легалізувати всі злочинні дії вищезазначених осіб (Порошенко, Гонтарева, Яценюк, Ворушилін та інші - ред.)», - підкреслює Анатолій Бурміч.

Народний депутат вважає, що ліквідацію близько 100 українських банків за період 2014-2019 роки потрібно розслідувати, розділивши при цьому банки, які дійсно не повернули рефінансування НБУ, і банки, ліквідовані незаконно.

«На мою думку, саме цього повинні домагатися партнери з МВФ для відкриття фінансування, якщо вони дійсно є партнерами України. Якщо ні, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ боролася, бореться і буде боротися з зовнішнім управлінням, а тим більше з кримінальними і неоколоніальними формами такого управління», - підсумував Бурміч.

Опублікувати коментар

0 Коментарі