Активісти Молодіжного крила "Опозиційної платформи - За життя" роздали на вулицях українських міст тисячі захисних масок


Від самого ранку на вулиці українських міст вийшли сотні активістів Молодіжного крила "Опозиційної платформи - За життя". Так почалася чергова благодійна акція, організована Віктором Медведчуком і Оксаною Марченко.

"Наша сім'я хоче привернути увагу всіх небайдужих до боротьби з коронавірусом, особливо зараз, коли, на жаль, збільшується кількість хворих. Маски необхідні, щоб захистити себе і своїх близьких", - говорить Оксана Марченко.

Сім'я меценатів за особисті кошти закупила 300 тисяч тришарових захисних масок, транспортування яких взяли на себе активісти Молодіжного крила. Маски були відправлені в різні області України. Серед них: Донецька, Луганська, Миколаївська, Чернігівська, Херсонська, Харківська, Дніпропетровська, Одеська, Хмельницька та Київська області. Всього ж сім'я Оксани Марченко і Віктора Медведчука вже закупила понад 550,000 масок для людей і медичних установ.

У Київській області сьогоднішня акція проходила в місті Фастів. Найближчим часом активісти поїдуть і в інші населені пункти Київщини.

Олександр Замула
"Допомагаючи людям, з кожним днем ми бачимо все більше відчаю. Карантин триває, гроші у людей закінчуються. Найбільше масок ми роздали літнім людям, які не можуть дозволити собі купити елементарні засоби захисту. Багато хто скаржиться, що якщо раніше допомагали діти і онуки - зараз такої можливості немає, тому що молодь втрачає роботу та заощадженя", - розповідає Олександр Замула, голова Київської обласної організації Молодіжного крила ОПЗЖ.

Віталій Сайченко
"Сьогодні активісти Молодіжного крила ОПЗЖ долучилися до акції, яку організували Віктор Медведчук і Оксана Марченко. У центрі Фастова був встановлено партійний намет, де всі охочі, мали можливість підійти і отримати захисні маски. Люди підходили і дякували нам за ініціативу, адже влада кинула їх напризволяще. Робити добрі справи легко! - зазначає член ОПЗЖ, депутат Мотовилівської сільської ради Віталій Сайченко. 
Артем Марчевський
"Ми вдячні за можливість взяти участь у такій по-справжньому масштабній і потрібній акції. Щасливі творити добрі справи, спільно з сім'єю Віктора Медведчука і Оксани Марченко. Наші активісти сьогодні вийшли на вулиці по всій Україні. Хлопці раді стати частиною рятівної для України команди, яка допомагає людям у такій непростій боротьбі з поширенням коронавірусу. Кожен з нас повинен зрозуміти, що саме від нього залежить майбутнє нашої країни. І зараз ми всі повинні об'єднатися і допомогти один одному пережити цей непростий час пандемії" - каже Артем Марчевський, керівник Молодіжного крила ОПЗЖ.

Опублікувати коментар

1 Коментарі