Київ став одним з найчистіших міст світу


29 квітня станом на 09:30 рівень забруднення повітря у Києві став мінімальним. Наразі столиця України опинилася на 67-му рядку рейтингу IQAir з показником 34 пункти, при нормі 0-50. Натомість найкраще сьогодні дихається в Денвері, США (індекс 3), а найгірше – у Ханої, В’єтнам (індекс 169). Про це повідомляє ІА "Погляд". 

Нагадаємо, через сильні пожежі і пилові бурі в квітні Київ майже не щотижня потрапляв у рейтинг міст світу із найбруднішим повітрям. В середині місяця столиця два дні поспіль очолювала цей рейтинг, після чого ще тривалий час була у ТОПі. Проте вже на початку цього тижня дихати в столиці стало легше.

Сьогодні ж, за даними SaveEcoBot, рівень забруднення повітря в Києві в середньому знадиться в межах 10-20 пунктів, при нормі 0-50. Найчистіше повітря станціями моніторингу було зафіксовано на вулиці Василя Стуса, Академмістечко (1 пункт). Найбрудніше – на вулицях Героїв Дніпра (60), Підбірній (56) та Миколи Закревського (55).

Натомість, за даними ЦГО ім. Б. Срезневського, у повітрі Києва з 21 по 27 квітня порівняно з попереднім тижнем підвищився вміст діоксиду азоту, алеь після пилової бурі 16 квітня вміст завислих речовин (пилу) та концентрація усіх домішок знизився.

«Враховуючи прогнози Українського гідрометцентру на найближчі дні циклонічний характер погоди не сприятиме накопиченню шкідливих домішок у атмосфері», – підсумовують в ЦГО.

Опублікувати коментар

0 Коментарі