Предстоятель УПЦ: Випробування коронавірусом скоро стане сторінкою історії

Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій привітав українців з прийдешнім світлим святом Воскресіння Христового.

Випробування коронавірусом через нетривалий час стане для нас черговою сторінкою минулої історії, в якій Господь випробовував ще раз нашу любов до Себе і до людей. Про це Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Онуфрій сказав у своєму Великодньому привітанні в ефірі телеканалу «Інтер».

«Христос Воскрес! Цими вічно живими і дорогими серцю словами вітаю всіх вас, дорогі браття і сестри, з великим і славним святом Преславного Воскресіння з мертвих Господа і Бога і Спасителя нашого Ісуса Христа! Воскресіння Христове є найвеличнішим святом для християн. Свята Православна Церква Воскресіння Христове називає Святом свят і Торжеством із торжеств, тому що у Воскресінні Христовому ми святкуємо перемогу життя над смертю. Син Божий, друга іпостась Святої Живоначальної Трійці, по своїй безмежній любові до нас, занепалих людей, став на небо і зійшов на землю, взяв на себе нашу людську природу, освятив її, очистив і врятував її», – сказав Його Блаженство.

За словом Блаженнішого, коли Спаситель висів на Хресті, то «він розірвав рукописання гріхів, звільнив нас від влади диявола і забрав нас із руки його. Коли Спаситель як чоловік зійшов душею в пекло, це було завершенням спокутного подвигу Спасителя. Після цього почався тріумф перемоги».

«Христос воскрес із мертвих і своїм Воскресінням зруйнував пекло, відняв силу у смерті і знову дарував нам вічне життя і блаженство і повернув нам втрачений рай, – продовжив Архіпастир. – Але ми повинні знати, дорогі брати і сестри, що той рай, який нам Бог повернув Своїм Воскресінням, перебуває не на землі, а на Небі. Там цей рай чекає кожну людину, він відкритий для всіх. На землі ми повинні підготувати себе до небесного раю. А ця підготовка до небесного торжества здійснюється через терпіння хвороб, скорботи і всіляких випробувань. Господь сказав своїм послідовникам:"У світі будете мати скорботу, але мужайтеся: Я переміг світ"».

Сьогодні, за словом Блаженнішого Онуфрія, нас відвідала чергова скорбота у вигляді вірусної хвороби, але не треба сумувати, ні впадати в відчай.

«Потрібно мужньо все терпіти, тому що це чергове випробування, через яке Господь хоче, щоб ми показали свою любов до Нього, як свого Творця, і до людей, які є нашими братами. Не будемо сумувати, не будемо впадати у відчай, а будемо молитися, каятися і намагатися виправляти своє життя, налаштовувати його за Божественними законами. І це випробування, яке ми зараз переживаємо, через нетривалий час стане для нас черговою сторінкою минулої історії, в якій Господь випробовував ще раз нашу любов до Себе і до людей», – закликав Предстоятель.

На завершення Блаженніший Митрополит Онуфрій ще раз привітав усіх з великим днем Світлого Христового Воскресіння.

«Бажаю всім мужності, здоров'я, спасіння і тієї благодатної сили, якою Господь переміг світ з його хворобами, скорботами, якою Господь воскрес із мертвих, якою Господь дарував нам вічне спасіння і вічне життя. Воістину Христос Воскрес!» – сказав Архіпастир.

Опублікувати коментар

0 Коментарі