Сергій Мазепа: Необхідно скоротити витрати на чиновників і збільшити фінансування медицини


Зміни до бюджету, що розробляються урядом, повинні в першу чергу стосуватися статей, які дозволять забезпечити достатнє фінансування медичної галузі, захистити людей і не допустити кризи в економіці. Яка ситуація сьогодні панує в країні? Забезпечення лікарень на місцях, захист для медиків - відсутні. Все це робиться силами активістів, меценатів та небайдужих громадян. Ціни на маски, які можна знайти в одній із десятьох аптек, завищені у 10 разів. Питання щодо зростання цін на товари першої необхідності, яке збагачує кишені спекулянтам, й досі не вирішене. 

Гучні заяви про те, що зростання цін потрібно зупинити ми чули вже кілька разів, ось тільки ціни в магазинах як зростали, так і зростають. Пішов другий місяць карантину. І у людей вже скоро почнеться реальна паніка, не через епідемію, а від нерозуміння як жити далі?

Я вважаю, що владі необхідно прислухатися до позиції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ та прийняти її Антикризовий план. Це дозволить зупинити економічну кризу та стримати удари від пандемії коронавірусу. Якщо зараз на медицину виділяється лише 3,3% ВВП, при тому, що ВОЗ рекомендує мінімум 5%, а з урахуванням епідемії, ми вважаємо, що це має бути хоча б 7% ВВП. Наша партія пропонує скоротити витрати на чиновників і силовиків, заморозити фінансування непріоритетних статей бюджету, натомість - збільшити фінансування медицини на 100 млрд. грн.,  програм соціального захисту громадян - майже на 90 млрд грн., на підтримку економіки і регіонів - на 25 млрд грн. Цей план із загальним бюджетом понад 210 млрд грн. дозволить не тільки підтримати  медичну галузь, а й зберегти робочі місця, не допустити кризи в економіці. І все що потрібно сьогодні зробити уряду - це взяти план ОП-ЗЖ і виконувати

Опублікувати коментар

0 Коментарі