Школярі до навчання вже не повернуться: заява в.о. міністра освіти і науки

За словами  в.о. міністра освіти і науки Любомири Мандзій, педагогічні ради шкіл мають самостійно визначити принципи освітнього процесу і дати завершення навчального року.

У поточному навчальному році школярі  до звичного навчання у школах уже не повернуться. До кінця травня вони навчатимуться дистанційно. А навчальний рік не завершиться тільки для учнів 11 класів, які є випускниками і повинні скласти ЗНО. Про це сьогодні, 22 квітня,  поінформувала в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій  під час онлайн конференції, повідомляє ІА "Погляд". 

 «Навчальний процес для учнів усіх класів, крім 11-го закінчується відповідно до прийнятої структури навчального року, яка ухвалюється педагогічною радою школи. Тому, шановні освітяни, ми працюємо з використанням дистанційних технологій з учнями до закінчення травня», – зазначила Мандзій.

Також, як інформує ресурс Середня освіта, міністр звернула увагу, що за принципом академічної автономії педради шкіл самостійно визначають принципи освітнього процесу і дати завершення навчального року. За словами Мандзій, виходячи з тенденцій, для організації освітнього процесу в школах епідеміологічна ситуація має бути принципово іншою.

Дописати коментар

0 Коментарі