Стан повітря в Києві та області істотно покращується


Після того, як 16 квітня повітря в Києві вперше за історію стало найбруднішим у світі, сьогодні, станом на 12.00 19 квітня, індекс столичного повітря трохи покращився. Київ посів 7 місце у рейтингу забрудненості повітря із середнім показником – 124. Про це повідомляє ІА "Погляд". 


Що стосується Київської області, то найлегше дихається в районі Боярки Києво-Святошинського району. Індекс якості повітря там сягає 45. Проте загалом картина Києва і області не зовсім втішна: показники коливаються від 80 до 90.

Варто зазначити, що такого брудного повітря, як за останні кілька днів, на Київщині команда сервісу Save Еco Bot за півтори роки спостережень ще не фіксувала. Навіть смоги восени 2019 року були не такими суттєвими, як зараз, повідомила в ефірі hromadske співзасновниця Save Еco Bot Ірина Черниш.

Еколог застерегла, що майже половина цього пилу не виводиться з організму, що провокує бронхо-легеневі та серцево-судинні захворювання, суттєво погіршує стан здоров’я літніх людей і дітей. Вже зараз люди можуть відчувати головний біль, біль у горлі, загальне погіршення стану здоров’я. Також накопичення цього пилу матиме негативний ефект і в майбутньому.

Опублікувати коментар

0 Коментарі