У Києві скоєно напад на активістів молодіжного крила "Опозиційної платформи – За життя", які безкоштовно роздавали маски


У неділю, 5 квітня, на активістів молодіжного крила партії "Опозиційна платформа – За життя" скоєно напад. Під час акції з роздавання масок до молодих людей підійшли двоє невідомих, які представилися місцевими жителями.

Один з них спробував вирвати коробок з масками у нашого активіста. Далі з боку невідомих послідували образи на адресу "Опозиційної платформи – За життя" та благодійної діяльності молодіжного крила.


"Під час акції до нас підходили люди, брали маски, дякували. Адже зараз навіть до супермаркетів не пускають без масок. Коли підійшли ці троє, вони спочатку взяли маски, а потім кинули їх в обличчя нашому активісту. Далі зав'язалася бійка", - розповів керівник київської міської організації партії "Опозиційна платформа – За життя" Сергій Ареф'єв.

"В такий час люди повинні об'єднатися, а не ворогувати через якісь політичні переконання. Наша політична сила допомагає всім, не розділяючи українців на правильних і неправильних, не розділяючи на ідейно наших чи не наших, як це робила попередня влада. І те, що сьогодні відбулося, - це яскравий приклад наслідків режиму Петра Порошенка. Ми чомусь не бачимо їхніх однодумців на передовій боротьби з пандемією. Не бачимо, щоб вони так само роздавали засоби індивідуального захисту. Зате постійно спостерігаємо шкідництво з їхнього боку і спроби розділити країну", - підкреслив керівник молодіжного крила партії "Опозиційна платформа - За життя" Артем Марчевський.

На місце події активісти молодіжного крила викликали патрульну поліцію.

Опублікувати коментар

0 Коментарі