Уряд подовжив карантин до 11 травня


Кабінет міністрів прийняв рішення про подовження карантину до 11 травня. Онлайн-трансляцію вів телеканал "112 Україна".

Також уряд прийняв рішення про послаблення карантину. В Україні дозволили перевезення у міському транспорті людей, які бажають стати донорами крові. Крім того до роботи залучатимуть окремі категорії працівників без обов'язкового проходження практичного огляду, термін якого припав на період карантину. 

"Тобто ми кажемо про певні категорії працівників, які зобов’язані проходити медичний огляд, але, на жаль, в умовах карантину вони не мають змоги це робити, тому ми дозволяємо пройти пізніше", - сказав міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що до 11 травня в Україні необхідно збільшити кількість тестувань на коронавірус, покращити забезпечення лікарень, а також запровадити електронний контроль самоізоляції замість обов'язкової обсервації. Контроль за особами, які повинні перебувати на самоізоляції, буде здійснений за допомогою додатку "Дія".

У випадку покращення ситуації в Україні щодо коронавірусу, вже 11 травня уряд зможе прийняти рішення про відкриття парків, скверів та закладів торгівлі непродовольчими товарами.

Дописати коментар

0 Коментарі