В "Бориспіль" прибули 100 тисяч ПЛР-тестів, куплених Ярославським


У міжнародному аеропорту "Бориспіль" (Київ) здійснив посадку літак ще зі 100 тис. ПЛР-тестів для діагностики коронавірусу, які за активного сприяння китайського мільярдера Джека Ма зміг закупити для України власник та президент DCH Олександр Ярославський, повідомляє агентство "Українські новини" з посиланням на прес-службу бізнесмена.

Минулого тижня Ярославський повідомив в ефірі "24 каналу", що з 2 млн дол., що виділено їм на протидію епідемії, 850 тис. дол. перераховано за постачання 100 тис. ПЛР-систем. Саме ця партія високоточних лабораторних тест-систем прибула сьогодні, 2 квітня, з Китаю через Стамбул. "Це допомога нашого друга Джека Ма", - зазначив бізнесмен.

Ще 1,15 млн доларів Ярославський перерахував за 50 апаратів штучної вентиляції легенів, які будуть доставлені в Україну з Німеччини найближчим часом. За інформацією ЗМІ, це унікальні терміни для нинішнього стану ринку медичної техніки, коли всі потужності у світі завантажені, а заводи обіцяють постачання не раніше травня-червня.

Усі закупівлі товарів медпризначення по лінії Олександра Ярославського здійснюються за цінами виробників, проміжні ланки в ланцюжку постачання на цих партіях товару не заробляють. "Це його категорична умова. Олександр Владиленович сказав: "У такий час на таких речах ніхто заробляти не буде", - повідомила прес-служба бізнесмена.

Опублікувати коментар

0 Коментарі