Юрій Бойко: Для нас пріоритет - це підтримати медицину і забезпечити соціальний захист людей

Про це заявив на своєму YouTube-каналі Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.

Практично всі питання до Юрія Бойка від жителів Донбасу були проханнями про допомогу до народного депутата.

Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ акцентував, що влада замість впровадження комплексної програми з протидії коронавірусної інфекції залишила медиків і простих людей сам на сам з епідемією.


«Ми бачимо, що через згубну реформу Супрун, медицина виявилася не готова протистояти епідемії. І сьогодні лікарі, ризикуючи своїм життям, без засобів захисту, без необхідної апаратури, особливо на місцях, рятують здоров'я і життя українців. Практично з перших днів наша політична сила почала допомагати медикам і найбільш незахищеним людям - це, перш за все, пенсіонери, всі хто потребує. Нас підтримує і бізнес на місцях, і громадські організації. Всі, хто розуміє, наскільки це сьогодні важливо, не залишається байдужим, але це по суті волонтерський рух. Ми не бачимо чітких і продуманих дій від влади», - зазначив народний депутат.

Юрій Бойко також назвав злочинними дії з вивезення засобів захисту з країни в період погіршення епідемічної обстановки в світі.

«Ці ділки-чиновники самим безсовісним чином вивезли з країни маски, коли в світі вже вирувала пандемія. Новий уряд досі не вжив рішучих дій, щоб зупинити мародерство з цінами на товари першої необхідності і засоби захисту», - підкреслив опозиційний політик.

Юрій Бойко зазначив, що опозицією вже розроблений Антикризовий план, в якому враховані всі необхідні заходи щодо виправлення ситуації в країні.

«Ми відстоюємо в парламенті збільшення підтримки медицини та забезпечення соціального захисту людей. Ми підготували Антикризовий план, там розписані всі необхідні заходи: що потрібно зробити для підтримки медиків, як забезпечити соціальну підтримку людям і що уряд повинен робити вже зараз заради порятунку економіки. При цьому, ми вважаємо неправильним рішення влади забирати останнє у місцевих бюджетів, але при цьому не економити на собі. Скорочення повинно бути і справедливим, і розумним. Потрібно урізати витрати і центральних органів влади - терпіти, так всім. Але ні в якому разі не чіпати соціально незахищених громадян, які і так зараз у важкій ситуації. Всі ці питання потрібно вирішувати негайно поки не почалася серйозний криза в економіці, і люди - не залишилися з нею сам на сам, як у випадку з епідемією», - підкреслив Юрій Бойко.

Опублікувати коментар

0 Коментарі