Активісти молодіжного крила взяли участь в автопробігу Опозиційної платформи – За життя на честь Дня Перемоги

Активісти молодіжного крила взяли участь в автопробігу партії "Опозиційна платформа – За життя" на честь Дня Перемоги. З самого ранку у різних регіонах України збиралися молоді люди на автомобілях в знакових місць своїх міст.

Активісти розповідають – ідея автопробігу виникла через карантинних обмежень. Люди не змогли проігнорувати свято Великої Перемоги та всупереч забороні на масові зібрання придумали, як вшанувати пам'ять ветеранів Великої Вітчизняної Війни.

Артем Марчевський
"Партія "Опозиційна платформа – За життя", як і ми, молоде покоління, завжди будемо шанувати нашу історію. Історію народу-переможця. Історію, яка так незручна нашим ворогам. Незважаючи на всі спроби переписати наше минуле, принизити нашу спільну перемогу - ми бачимо сотні тисяч людей біля пам'ятників і вічних вогнів у всіх містах нашої країни. Від восьми до десяти мільйонів українців загинули під час Великої Вітчизняної Війни, і ми не дамо про них забути. Тому сьогодні наші активісти проводять акції у всіх областях нашої країни", - говорить Артем Марчевський,керівник  Молодіжного крила ОПЗЖ.

У столиці колона стартувала від пам'ятника Визволителям Києва. Участь взяли близько ста екіпажів.

Олександр Замула
"Я правнук фронтовиків і пишаюся мужністю наших воїнів, які захистили честь і незалежність нашої Батьківщини. Ми завжди будемо берегти правду про Велику Вітчизняну війну і пам'ятати, що завдяки нашим героям зараз ми живемо мирної і вільним життям", - говорить Олександр Замула, керівник Київської обласної організації молодіжного крила ОПЗЖ.

Опублікувати коментар

0 Коментарі