Анатолій Бурміч: Союз вітчизняних олігархів та іноземних інвесторів веде Україну до деградації


Ситуація в енергетичній галузі України вказує на існування міжнародної корупційної схеми, метою якої є пограбування населення та подальша деградація промисловості України.  Таку думку у своєму блозі на «112.ua» висловив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Анатолій Бурміч.

Зі слів парламентаря, зупинка державних блоків АЕС вигідна олігархам, які виробляють електроенергію на СЕС та ТЕЦ, та їхнім міжнародним спільникам.

«Власниками СЕС та інших генерацій відновлювальних джерел енергії (ВДЕ) є приватні компанії з орбіти Ріната Ахметова, Макара Пасенюка (радник Петра Порошенка з фінансових питань, партнер Валерії Гонтаревої по ICU), шведа Карла Стурена (власник ПрАТ «Чумак»), Зіновія Козицького та інших», - нагадав народний депутат. 

Новини за темою: Юрій Бойко: Відсутність миру і продовження епохи бідності – головні провали року президента Зеленського

Він також вважає, що у діях прем'єр-міністра Дениса Шмигаля та його родини закладено конфлікт інтересів та можлива корупційна складова.

«Катерина Шмигаль (дружина) була співвласницею одного з підприємств, яким володіє Зіновій Козицький, (ТОВ “Некстбайк Україна”), а сам Денис Шмигаль працював директором на Бурштинській ТЕС, яку пов'язують з Рінатом Ахметовим», – підкреслив Анатолій Бурміч.

На його думку, ситуацію ускладнює ще й те, що у викачуванні грошей з українського енергоринку зацікавлені й іноземні гравці – на користь пов'язаних з ними олігархів та їхніх генерацій. 

«Власники основних потужностей генерацій  ВДЕ (Ахметов та інші)  підключили європейських та північноамериканських інвесторів (переважно через продаж “зелених” євробондів, як Ахметов, чи продажу частки в бізнесі, як екс-радник Порошенка Макар Пасенюк), які лобіюють інтереси «зеленої» генерації та зависокий «зелений» тариф через посольства іноземних країн, тиснуть на Офіс президента, втручаються у внутрішні справи України», – вважає парламентар. 

«Україну перетворюють на сировинний придаток, оскільки розвиток бізнесу та виготовлення технологічно більш складної продукції (з високою доданою вартістю) стає невигідними через занадто високий тариф на електроенергію для української промисловості», - резюмував Анатолій Бурміч. 

Опублікувати коментар

0 Коментарі