Чому потрібно їсти перець чилі


Перець чилі може не тільки додати гостроти страв, але і здатний надати допомогу в боротьбі з раком.  Вчені прийшли до такого висновку після проведення випробувань, передає newsyou.info.

В ході дослідження фахівці оцінили вплив капсаїцину на три типи ракових клітин в лабораторії.  Було встановлено, що з'єднання, яке відповідає за пекучість перців, зупинило першу стадію поширення раку, відому як метастазування.  Експерименти на мишах показали, що тварини, які одержували капсаїцин, мали в легенях менше областей з агресивними раковими клітинами.  Надалі було виявлено, що капсаїцин пригнічує метастазування раку легенів, блокуючи білок Src, який грає важливу роль в зростанні клітин.

"Рак легенів та інші види раку зазвичай метастазують у вторинні ділянки, такі як мозок, печінка або кістка, що ускладнює їх лікування, - говорить доктор Джеймі Фрідман. - Наша робота показує, що природне з'єднання капсаїцин з перцю чилі може являти собою новий варіант терапії  для боротьби з метастазуванням у пацієнтів з раком легенів.

Ми сподіваємося, що одного разу капсаїцин можна буде використовувати в поєднанні з іншими хіміотерапевтичними засобами для лікування різних видів раку легенів.  Однак клінічне використання капсаїцину потребують подолання його неприємних побічних ефектів, які включають роздратування шлунково-кишкового тракту, спазми шлунку і печіння ".

Опублікувати коментар

0 Коментарі