До другого туру президентських виборів виходять Зеленський та Бойко

Якби президентські вибори проходили найближчої неділі, Юрій Бойко вийшов би до другого туру президентських виборів. Про це свідчать дані опитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинг».

Так, якби вибори Президента України відбулися найближчим часом, то більшість українців віддали б свій голос за чинного главу держави Володимира Зеленського – 39,3% серед респондентів, які взяли б участь у голосуванні та визначилися з голосуванням (у квітні цей відсоток був 42 ,6%, що свідчить про зниження рейтингу президента Зеленського, – ред.).

На другому місці Співголова партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Юрій Бойко. Його підтримують 13,9% опитаних респондентів. Замикає лідируючу трійку екс-президент Петро Порошенко з результатом 13,3%.

Також Юрій Бойко став безумовним лідером довіри громадян на південному сході України. На сході опозиційному політику довіряє 45% опитаних, і 30% – на півдні країни.

У рейтингу партій ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ також на впевненому другому місці – за політсилу готові проголосувати 15,1% респондентів (серед тих, хто готовий піти голосувати і визначився з вибором). «Слугу народу» підтримують 34% респондентів, у «Європейської солідарності» – третє місце і 14%.

Найбільший відсоток підтримки у опозиційної політсили на сході – 32%, і 17% – на півдні України. Такий відсоток громадян готовий проголосувати за ОП-ЗЖ.

Опитування проводилося 12-13 травня, було опитано 3 000 повнолітніх респондентів, які проживають у різних регіонах країни, за винятком Криму і тимчасово непідконтрольних територій Донбасу. Похибка вибірки не перевищує 1,8%.

Опублікувати коментар

0 Коментарі