Київ паралізовано заторами: обмеження в'їзду вантажівок не допомогли


Відсьогодні діють обмеження на в'їзд вантажівок до Києва. Заборона діє на Житомирському, Бориспільскому, Одеському, та Гостомельському шосе. І лише у ранкові та вечірні години пік. Таке рішення прийняла столична влада, щоб врятувати місто від заторів. 

Про це повідомляють Подробиці. 

При в'їзді до Києва на Житомирській трасі зібралися десятки фур. Усі вони чекають своєї черги, щоб встигнути вчасно доправити товар.

Олександр Коровяков, водій:
Я стараюсь в це время до семи годин заїжджати, це так получилось, пізно загрузили. Взагалі до дев'яти треба було заїхати, але не встиг то, що зробиш.

Ці обмеження не нові, вони діяли й раніше. Тому деякі водії спокійно сприймають ситуацію.

Володимир Досієнко, водій:
Ну правила є правила  це час пік рано, ввечері так має бути. Я считаю так. Ну, а кольцеву дорогу треба.

Є також і вантажівки, яким вдалося проскочити повз патрульних. Поліція ж пояснює це певними винятками з правил.

Транспорт йде на таможню, в кого є псуючий товар. Їх також зобов'язані пропускати. Або хто йде на митницю транзити і так далі.

На київських дорогах, попри обмеження, ситуація все ж невтішна. Через затори рух столичними автошляхами паралізований. Максим, щоб доїхати до столиці з передмістя, замість однієї години витрачає майже три. Каже, одного тільки обмеження на в'їзд ваговозів у місто - замало.

Максим, водій:
Реально проживаємо полжизні в дорозі. Постійні ремонтні дороги. Куди не тикнись приходиться їздити по місту частенько. От така біда.

Микола, водій:
Ще було б добре, якби заборонили переміщатися грузовому транспорту який вже знаходиться в місті Києві, от бачите, заборонили, а фура їде. Зупиняти їх треба трішки далі, не під самим Києвом.

У Київській адміністрації кажуть: такі жорсткі обмеження діятимуть до повного відновлення роботи громадського транспорту, коли на столичних дорогах, імовірно, поменшає приватних автомобілів.

Опублікувати коментар

0 Коментарі