Наталія Королевська: Держава не повинна стояти осторонь, коли діти страждають від війни і бідності


Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ, ініціатор Національної платформи «Жінки за Мир» Наталія Королевська з гуманітарною місією відвідала прифронтові населені пункти Донецької області, поспілкувалася з багатодітними сім'ями і передала в дитячі будинки та інтернатних закладів гуманітарну допомогу, зібрану жінками в різних регіонах України.

Новини за темою: Юрій Бойко: Уряд залишив підприємства один на один з кризою

«Для нас дуже важливо тут, на Донбасі, захистити дітей, які постраждали від бойових дій. Йде шостий рік війни, у нас понад 30 тисяч дітей продовжують жити в зоні бойових дій, близько 200 тисяч дітей змушені були переїхати і отримали статус переселенців, більше 150 дітей загинули і близько сотні дітей за ці роки поранені. Але за всі ці роки ні режим Порошенко, ні вже нова влада нічого не зробили, щоб якось підтримати сім'ї, допомогти дітям, які постраждали, були поранені або отримали інвалідність. Тому жінки України приєдналися до заклику ЮНІСЕФ, звернулися до Президента, уряду з вимогою зробити все, щоб підвищити соціальні стандарти і захистити сім'ї з дітьми від бідності, особливо - сім'ї, які постраждали від бойових дій», - зазначила народний депутат.

В ході візиту в Донецьку область Наталія Королевська відвідала дитячий будинок «Антошка» в Краматорську, дитячий будинок сімейного типу в Дружківці, і передала допомогу багатодітним сім'ям, які проживають уздовж лінії розмежування.
«Держава не повинна стояти осторонь, коли діти і сім'ї з дітьми не тільки щодня страждають від бойових дій, але і внаслідок кризи і коронавірусу опинилися на межі бідності. Наша команда ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ зареєструвала відповідний пакет законопроектів в парламенті, і ми наполягаємо на тому, щоб був проведений День захисту дітей в стінах парламенту - розглянуті і прийняті законопроекти, спрямовані на перегляд прожиткового мінімуму на дітей, підвищення всіх соціальних виплат і надання соціальних пільг і гарантій дітям, постраждалим від збройного конфлікту. Закликаємо всі політичні партії відкласти в сторону емоції і амбіції, об'єднатися і підтримати дітей Донбасу і всіх дітей в нашій країні. Ми об'єднуємося і діємо, і кожен день, крок за кроком, боремося за справедливий соціальний захист материнства і дитинства в Україні!» - резюмувала Наталія Королевська.

Опублікувати коментар

0 Коментарі