Поліція затримала заступника мера Борисполя на хабарі у вигляді трьох квартир


Поліція Київської області затримала заступника міського голови Борисполя за одержання неправомірної вигоди. Також правоохоронці затримали його посередника. Про це повідомляє прес-служба МВС України.

Повідомляється, що чиновник вимагав від забудовника неправомірну вигоду у вигляді 3 квартир або 30 тис. дол. за неперешкоджання під час введення в експлуатацію зведеного будинку. Заступник міського голови з метою приховування своїх неправомірних дій залучив посередника, якого затримала поліція.


Під час проведення процесуальних заходів як речовий доказ поліцейські вилучили договір купівлі-продажу нерухомості на суму понад 195 тис. грн.

Крім того, у поліції розповіли, що під час оформлення затримання посередника прибув секретар Бориспільської міськради разом з невстановленими особами, які чинили опір працівникам поліції. Внаслідок чого правопорушник зник з місця події, однак згодом був затриманий.

Зараз вирішується питання про оголошення їм підозри у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 ("Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди посадовою особою") Кримінального кодексу України. 

Опублікувати коментар

0 Коментарі