Половина українців вважає заборону російських соцмереж помилкою, - рейтинг КМІС

Половина українців вважають помилкою заборону російських соціальних мереж на території України. Про це свідчать дані опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).

Так, 50% українців вважають помилкою заборону російських соціальних мереж і то, що це призводить до обмеження прав громадян. При цьому 36% респондентів вважають це необхідним кроком для захисту держави.

Новини за темою: 78% українців вважають День Перемоги своїм особистим і символічним святом, - опитування

Опитування було проведено з 14 по 17 травня 2020 року методом CATI (телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера, computer-assisted telephone interviews) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України. До вибірки не включаються території, які тимчасово не контролюються владою України - АР Крим, окремі райони Донецької і Луганської областей. Під час опитування проведено 2000 інтерв'ю. Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і з урахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує: 2,2% для показників близьких до 50%, 2,1% - для показників близьких до 25%, 1,4% - для показників близьких до 10%.

Нагадаємо, 15 травня 2017 року президент України Петро Порошенко своїм указом надав чинності рішенню РНБО про заборону діяльності в Україні низки російських компаній, зокрема російських соціальних мереж "ВКонтакте" і "Одноклассники". Президент Володимир Зеленський 14 травня 2020 року цей указ продовжив.

Опублікувати коментар

0 Коментарі