Правоохоронці викрили працюючий ресторан у Києві

Заклад громадського харчування працював і обслуговував клієнтів. На момент візиту правоохоронців там були відвідувачі

Співробітники мобільних  груп поліції Києва за останню добу перевірили 160 закладів харчування на предмет дотримання правил карантину. Виявили одне правопорушення – у Голосіївському районі.


«Всупереч карантинних обмежень, ресторан працював й обслуговував клієнтів. На момент перевірки поліцейські виявили чотирьох відвідувачів за двома столиками. За порушення вимог ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення на адміністратора закладу складено протокол. Київські поліцейські задокументували факт недотримання закладом харчування умов карантину. Адміністративне правопорушення зафіксовано у Голосіївському районі столиці. На порушника складено протокол», зазначає Відділ комунікації поліції Києва.

Також правоохоронці повідомляють, що санкція статті передбачає накладення штрафу на посадових осіб від 34 до 170 тисяч гривень.

Правоохоронці постійно нагадують власникам та співробітникам таких об’єктів про адміністративну й кримінальну відповідальність. Нагадаємо, що правоохоронці постійно перевіряють, як столичні заклади харчування дотримуються умов карантину». Правоохоронці просять громадян не порушувати закон, а якщо їм стане відомо про порушення, повідомляти на спецлінію 102.

Дописати коментар

1 Коментарі

  1. А чому не закривають ресторан Велюр? Куди дивиться наша доблесна Поліція?

    ВідповістиВидалити