П’ять українських місць, схожих на світові курорти

Якщо дивитися на прогнози експертів та лікарів, туристична подорож за кордон українцям у найближчі місяці поки що не світить. Однак це не привід відкладати відпустку, адже Україна має чим пишатися. Тут – чимало місць із дуже схожими на знамениті світові краєвидами.

1. Українська “Венеція”


Маленьке місто Вилкове непримітно розташувалося на півдні України, в 300 км від Одеси. І назва непримітна, і на карті майже непомітне, і населення всього кілька тисяч. Вилкове – це місто на воді. Замість звичних вуличок і тротуарів – канали шириною кілька метрів, якими місцеві плавають на українських “гондолах”. 


2. Маленька “Африка” у Херсоні

afryka1 П'ятірка українських місць, схожих на світові курорти
Поблизу міста Каховка, що у 100 км від Херсона, розкинула свої простори територія заповідника Асканія Нова. Це унікальний куточок незайманої природи, де у вільних умовах проживають дивовижні для наших країв птахи і тварини. Кого тут тільки не зустріти: верблюди, зебри, фламінго, антилопи, лами, степові орли, коні, журавлі, бізони, буйволи, сайгаки… Такого тісного контакту зі світом фауни вам не знайти навіть у зоопарку: павичі гордовито виходжують зовсім поруч, а щоб погладити поні – достатньо лише простягнути руку. Обережно, верблюди! А вони тут не просто плюються в різні боки – можуть і влучити в ціль.


3. Гуцульські “Альпи“

Alpy1 П'ятірка українських місць, схожих на світові курорти

У Карпатах вас теж чекає щось особливе: починаючи з незайманої природи, закінчуючи дивовижною гостинністю місцевих жителів. Бурхливі річки і гірські озера, безкрайні поля, огорнуті легким серпанком і ледь чутними гуцульськими мелодіями – тут справді чарівний вигляд природи ідеально доповнює неповторний колорит. Також, відвідуючи Карпати, треба побувати й на озері Синевір.

4. Чернівецька “Прага“

chernivtsi1 П'ятірка українських місць, схожих на світові курорти

Наступне, що необхідно побачити – це Чернівці, особливо національний університет. Один з найстаріших в Україні, між іншим. Зовні він нагадує найвідоміші європейські університети: Кембридж, Сорбонну тощо. Побувавши у Чернівцях, не можна обділити увагою величні ратуші і собори з фресками. До слова, завдяки історичному впливу Австро-Угорщини їх тут – безліч! Також не забудьте відвідати величезну центральну площу турецького колодязя і подивитися на оригінальний будинок-корабель.

CHernivtsi2-1 П'ятірка українських місць, схожих на світові курорти

5. Хмельницька “Ірландія“

Bakota2-2000x1498 П'ятірка українських місць, схожих на світові курорти

А побувавши в Хмельницькій області, ви неодмінно повинні відвідати село Бакота, де перед вашими очима постануть прекрасні зелені пагорби зі скелястим рельєфом. Крім мальовничого виду на Дністер, це містечко має ще одну особливість – його немає на карті. Причин цьому декілька: село зникло в результаті діяльності людей. При побудові Дністровської ГАЕС було банально затоплене, в тому числі з його архітектурними пам’ятками.

Тепер цю назву умовно носить берег уздовж Дністра, де збереглися руїни колись величного монастиря. Знайти це містечко можна в 50 км на схід від Кам’янця-Подільського.

За матеріалами ІА "Погляд". 

Опублікувати коментар

0 Коментарі