Сергій Мазепа: Сьогодні країна потребує відповідального політичного лідерства і команди професіоналів, які зможуть вивести Україну з кризи

Минув рік, як Володимир Зеленський офіційно вступив на пост глави держави. Вперше за роки незалежності України він зміг сформувати свою монобільшість у парламенті, отримати повністю підконтрольний уряд, призначити свого генпрокурора, але при цьому майже не виконав всі свої обіцянки. 

Зеленський обіцяв "Просто перестати стріляти". Миру немає. Зеленський обіцяв гарантії прав людей, а сам скинув боротьбу з коронавірусом на плечі місцевого самоврядування, медиків і простих людей. Зеленський обіцяв перемогти корупцію. Він підпорядкував її своєму оточенню. Де знаходяться фігуранти антикорупційних розслідувань Гладковські, Ситник, Порошенко, Гонтарєва? Вони перебувають на свободі або за кордоном і розповідають вітчизняним та іноземним журналістам, як треба керувати країною.  Зеленський обіцяв перезапустити економіку, залучати інвестиції, створювати робочі місця. Натомість продав землю, розпочав масштабну приватизацію, згорнув соціальні програми, зробив преференції для іноземного капіталу.  Немає ні якісної медицини, ні чотирьох тисяч доларів зарплат у вчителів, ні соціальних гарантій для незахищених верств населення.

В мене виникає запитання: це вже фінал, чи буде ще гірше?

Опублікувати коментар

0 Коментарі