Сергій Мазепа: Уряд має створити гідні робочі місця в реальному секторі, а не показувати безпорадні презентації


У своїй антикризовій програмі Кабмін анонсував створення 500 тисяч робочих місць. Звучить чудово - нарешті влада почала турбуватися про людей. Але як тільки починаєш вчитуватися, відразу розумієш – лише здалося. Понад 300 тисяч з них планують створити у галузі будівництва та благоустрою. Тисячам кваліфікованих українців, які втратили роботу, влада пропонує взяти мітлу і замітати вулиці. 

Зараз дійсно потрібно, – це нарешті почати секторально стимулювати стратегічні для нашої країни галузі економіки, і у такий спосіб, по-перше, врятувати країну від кризи, що насувається і, по-друге, створити для українців гідні та високооплачувані робочі місця.

«Мітла» зовсім не стимулюватиме кваліфікованих українців відмовитися від ідеї їхати на заробітки, також вона нічого не дає економіці. Отож, найближчим часом ми можемо спостерігати масовий відїзд квалфікованих кадрів за кордон. 

А ось активізація роботи українських промислових гігантів здатна і зберегти цінні кадри, і наповнити бюджет. Шкода, що цього не розуміє уряд, який замість чіткої та продуманої антикризової стратегії, підготував черговий набір картинок! 

Опублікувати коментар

0 Коментарі