"Слуга народу" та "Опозиційна платформа - За життя" лідирують у партійному рейтингу, - опитування КМІС


Якби вибори до Верховної Ради України відбувалися в середині травня, то за "Слугу народу" проголосували б 31,2% українців, а за "Опозиційну платформу – За життя" – 17,4% (Юрій Бойко, Вадим Рабінович, Віктор Медведчук). Про це свідчать дані опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).

"Якщо розрахувати відсотки у відношенні до тих, хто визначився (власне, саме ці показники найближчі до можливих результатами виборів, якби вони проводилися в кінці квітня), то 31,2% проголосували б за партію "Слуга народу", 17,4% - за партію "Опозиційна платформа - За життя" і 14,8% - за партію "Європейська солідарність", – йдеться у пресрелізі КМІС.

Новини за темою: До другого туру президентських виборів виходять Зеленський та Бойко

На четвертому місці з 8,9% – "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина". Далі йдуть:

3,9% - "Партія Шарія",
3,6% - партія "Голос",
3,5% - партія "Сила і Честь",
3,1% - Радикальна партія Олега Ляшка,
2,8% - партія "Громадянська позиція",
2,7% - партія "Опозиційний блок",
2% - партія "Свобода",
2,6% - партія "Українська стратегія;
2,4% - інші партії.

Опитування проводилося з 14 по 17 травня 2020 року методом CATI (телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів серед дорослого населення (віком 18 років і старше) України.

У вибірку не включаються території, які тимчасово не контролюються владою України - АР Крим, окремі райони Донецької і Луганської областей. В ході опитування проведено 2000 інтерв'ю.

Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0,95 і з урахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує: 2,2% для показників близьких до 50%, 2,1% - для показників близьких до 25%, 1,4% - для показників близьких до 10%.

Опублікувати коментар

0 Коментарі