У Києві не будуть проводити масових заходів до Дня перемоги


У Києві до Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги не заплановано жодних масових заходів у зв'язку з карантином. Ветеранів краще привітати по телефону, також місто виплатить їм матеріальну допомогу. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції. Трансляцію вів телеканал "112 Україна".

"Цього року виповнюється 75 з дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.  Я розумію, що багато людей в цей день вітали ветеранів, несли квіти до пам’ятників чи на кладовища до могил рідних. Відвідували музеї. Але, цього року формат буде іншим. Тож можна привітати ветеранів, зателефонувавши їм. Згадати своїх близьких і поділитися їх історіями в соціальних мережах", - сказав мер столиці.

Він закликав киян, у яких є в родинах ветерани або просто люди похилого віку зробити все можливе, аби вберегти їх від ризику інфікування. Щоб вони провели цей день вдома, відзначили його із найріднішими.

"І також хочу попередити тих людей, які  планують під час цих свят політичні акції та провокації. Не варто ці дні використовувати задля дестабілізації ситуації та власного піару. В столиці посилену службу нестиме поліція та муніципальна варта. Задля забезпечення правопорядку", - зазначив Кличко.

Щорічну матеріальну допомогу з нагоди відзначення Дня перемоги отримають понад 78 тисяч ветеранів.

Опублікувати коментар

0 Коментарі