У Києво-Печерській лаврі помолились за новопреставлених ченців


Митрополит Павел звершив панахиду за новопреставлених ченців Святої Печерської обителі і всіх спочилих «під час згубної пошесті» Про це повідомляє СПЖ. 

28 травня 2020 року, в дванадесяте свято Вознесіння Господа і Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел та братія Свято-Успенської Києво-Печерської лаври помолились за новопреставлених ченців обителі, повідомляє  lavra.ua.

Напередодні ввечері всенічне бдіння з літією і в сам святковий день намісник у співслужінні братії і гостей обителі в священному сані звершив в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських Божественну літургію.

«У Бога більше ласки, ніж наших гріхів, Господь забуває про все те, що ми згрішили, якщо ми тільки приносимо гідний плід покаяння! – зазначив владика Павел у своїй проповіді. – Але якщо людина йшла проти Бога, стала зневажати Його і Його Церква, якщо вона не виконувала Його заповідей, то такі люди не зможуть увійти в Царство Небесне. Господь у Своєму Вознесінні повелів не відлучатися з храму, тепер і ми в храмі отримуємо все, що необхідно для нас і для нашого спасіння».

Також на свято Вознесіння владика Павел у співслужінні братії обителі звершив подячний молебень у Аннозачатіївському храмі, під час якого були піднесені сугубі подячні молитви за позбавлення від коронавірусної інфекції і зняття з монастиря карантинних обмежень.

По завершенні молебню митрополит звершив панахиду за новопреставлених ченців Святої Печерської обителі і всіх спочилих «під час згубної пошесті».

Опублікувати коментар

0 Коментарі