У Київській області з 26 травня ослаблюють карантин


У Київській області з 26 травня буде послаблений карантин, буде дозволена робота міського, міжміського та обласного транспорту, робота дитсадків, готелів. Про це на брифінгу повідомив т.в.о. голови Київської обласної державної адміністрації Василь Володін, трансляція велася у Facebook КОДА.

"26 травня у Київській обл. карантин буде пом'якшено. Це означає, що дозволені, але при чітко злагодженому контролі та дотриманні вимог, регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автотранспортом у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному сполученні. При цьому кількість пасажирів має дорівнювати кількості місць для сидіння", - наголосив Володін.

За словами Володіна, у транспорті перед початком зміни салони потрібно дезінфікувати, а водії мають проходити температурний скринінг. Відстань між пасажирами та водієм має становити не менше метра або має бути захисний екран, крім того усі мають бути в масках.

Також можуть розпочати роботу дитячі садки за умови дотримання протиепідемічних заходів, і готелі.

Можуть проводитися спортивні заходи без глядачів і за умови, що буде не більше 50 учасників. Якщо учасників більше, то потрібне погодження з МОЗ.

Релігійні заходи можливі за умови перебування у приміщені одної особа на 10 метрів і температурного скринінгу на вході. Крім того всі мають бути в масках, і має бути облаштоване місце дезінфекції рук.

При цьому Володін наголосив, що жорсткий карантин можуть повернути, якщо захворюваність зростатиме.

Опублікувати коментар

0 Коментарі