У Макарівському районі вже 12 років незаконно видобувають граніт


На ділянці родовища Соснівське, що розташовано на території Макарівського та Фастівського районів, товариство з обмеженою відповідальністю вже 12 років незаконно видобуває граніт.

Про це на своїй сторінці Faсebook повідомила Кіра Фінскович, передає ІА "Погляд".

«З 2008 року і до теперішнього часу квітень 2020р., незаконно взривають, незаконно добувають і незаконно переробляють граніт саме на території селе Соснівка, також в 2008 році на території Соснівки поряд з житловими будинками незаконно встановили потужний переробно-сортувальний комплекс який здатний переробляти за одну годину 200-300-500 тон граніту, від житлових будинків 250-300 метрів. (постійний шум, гуркіт, вібрації, гранітний пил вкриває будинки, двори, городину, яким змушені дихати люди)», – написала вона.


Поліція також підтверджує той факт, що на частині земельної ділянки, що знаходиться на території Соснівської сільської ради, знаходиться устаткування для подрібнення гранітів і виготовлення щебеню та різна техніка. Також в органах зазначають, що на момент перевірки діяльності підприємства по переробці граніту його керівництво не надало слідчим поліції відповідних дозвільних документів.

За словами очевидців, незаконний «Соснівський гранітний кар’єр» функціонує по підробленим та фіктивним документам. Також додає, що працівники поліції не звернення та скарги громадян не реагують та не реєструють.

«З 2013 року в поліції Макарівського району за фактами відкриті кримінальні провадження, але правоохоронці за хабарі роблять все щоб постійно не було жодних доказів», – пише Кіра Фінскович.

В свою чергу в поліції Київської області повідомляють, що відкрили кримінальні провадження і наразі триває слідство.

Опублікувати коментар

0 Коментарі