Уряд планує продовжити карантин в Україні після 22 травня


Уряд України планує продовжити карантин після 22 травня. Про це сказав прем'єр-міністр Денис Шмигаль, передає прес-служба Кабінету міністрів.

"Офіційно карантин до 22 травня, але це не кінцева дата. Ми будемо продовжувати", - сказав він.

Глава уряду додав, що на цю мить Кабінет міністрів працює над кожним етапом виходу з карантину.

"Сьогодні важко прогнозувати. Зараз ми перебуваємо на піку захворюваності. Ми йдемо рівно останні сім-вісім днів. У нас не збільшується кількість хворих відсотково. Ми навіть трошки падаємо за кількістю захворюваних до тих, хто вже хворіє. Ми все ще не мали жодного дня, коли кількість тих, хто одужав, перевищила або дорівнює кількості тих, хто захворів. Це дуже важливий переломний етап, коли ми будемо розуміти, що минули пік", - сказав Денис Шмигаль.

Він нагадав, що країна поки що йде за тим сценарієм виходу з карантину, який було спрогнозовано групою вчених і медиків, і для того, щоб уникнути спалахів, вихід з карантину було розбито на п'ять етапів.

"Вчора ми розпочали перший етап, коли зняли частину обмежень. Наступний етап буде запроваджено тоді, коли кількість хворих буде зменшуватися протягом певного періоду", - уточнив Денис Шмигаль.

За словами прем'єр-міністра, поки не йдеться про те, що треба буде знову запроваджувати в країні повний локдаун.

"Ми говоримо про адаптивний карантин. Якщо будуть локальні захворювання в тому чи іншому місті - ми запроваджуємо карантин локально там, де виникають спалахи. Так буде жити увесь світ, поки не знайде вакцину", - підсумував глава уряду.

Опублікувати коментар

0 Коментарі