Усі будуть сидіти: Аваков розповів подробиці стрілянини в Броварах


У Броварах у стрілянині брали участь люди із різних регіонів України. За такі дії організатори "стрілки" пообіцяли їм 800 грн. Про це заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Аваков порівняв те, що сталося, зі "стрілкою" в 90-ті роки. Всього в бійці брали участь 67 осіб, 28 з яких затримано. 


"Мені шкода багатьох з них, це молоді хлопці, які приїхали підзаробити, 800 грн/день, із Вінниці, із Києва, із тих же Броварів, але іншої реакції у нас не буде... Ці люди надовго сядуть у в'язницю, з тим, щоб не брати участь у такого роду розбійних ситуаціях на вулицях, з тим, щоб найманство, яке вони намагалися зробити джерелом свого заробітку, ніколи не повторювалося", - сказав Арсен Аваков.

Він додав, що завтра, 30 травня, затриманим планують обрати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без альтернативи вийти під заставу. 

За даними міністра внутрішніх справ, у "стрілці" брали участь легальні і нелегальні перевізники, маршрутки яких возять людей від Києва до Броварів. 

"Вартість квитка - приблизно 14 грн. Приблизно 600 тис. заробітку. Якщо взяти на рік - це близько 220 млн. І ось цей ринок ділять дві групи між собою. І частина цього ринку, як з'ясувалося, біла, а частину здійснюють сірі перевізники, які відносяться до тих же груп. У якийсь момент часу дві групи вважали, що можуть за рахунок своїх сірих витрат наймати для розбірок між собою і з'ясування відносин бандитів", - сказав Арсен Аваков.

Він додав, що джерелом цих розбірок може бути непрозорість тендерів із виділення маршрутів у обласній виконавчій владі.

Опублікувати коментар

0 Коментарі