В Бучі запрацював продовольчий ринок


Продовольчий ринок “Кооператор – сервіс” у місті Буча на Київщині починає працювати під час карантину сьогодні, в суботу, 2 травня. Про це повідомив Бучанський міський голова Анатолій Федорук, передає ІА "Погляд". 

Покупців на базар пускатимуть виключно в масках або респіраторах. На входах планують міряти температуру та поставити антисептики. Дистанція між продавцями має бути 3 метри, а щільність покупців – не більше 1 людини на 10 квадратних метрів.

Також продавців просять дезінфікувати контактні поверхні щотригодини, а приміщення – після кожного робочого дня. Самі місця торгівлі повинні бути обладнанні захисними екранами між продавцями і покупцями із плівки або пластику.

“Прошу всіх продавців і покупців дотримуватися правил карантину, щоб відновлення торгівлі стало для всіх безпечним процесом”, – написав Анатолій Федорук у Фейсбук.

Контролюватиме дотримання норм Держпродспоживслужба, яка має право припиняти торгівлю через порушення, що загрожують поширенням COVID-19.

Вчора, 1 травня, комісія проінспектувала готовність продовольчого ринка до відкриття і роботи відповідно до вимог МОЗ, повідомляє Бучанська міська рада. До речі, 5 травня планують відкрити “нижній” ринок у Бучі (на вокзалі) та базар в Ірпені.

Нещодавно ми повідомляли, що на Київщині незабаром відновлять роботу ринки. 

Опублікувати коментар

0 Коментарі