В Україну протягом доби авіарейсами повернулося понад 550 осіб


За минулу добу, 2 травня, в пунктах пропуску на державному кордоні співробітники Держприкордонслужби оформили на в'їзд і виїзд близько 15 тисяч осіб. З цієї кількості понад 550 осіб повернулося в Україну спеціальними авіарейсами. Під час проведення температурного скринінгу ознак захворювання в осіб не виявлено. Про це повідомили в Держприкордонслужбі.

Перевірені також і пасажири, які прибули вчора в аеропорт "Бориспіль" евакуаційними рейсами. Загалом прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту "Київ" оформили чотири спеціальних пасажирських авіарейси з Нью-Йорка (США), Лісабона (Португалія), Парижа (Франція) і Цюріха (Швейцарія).


"Цими літаками в Україну прибуло понад 550 пасажирів. Серед них не було осіб з підвищеною температурою тіла або скаргами на наявність симптомів захворювання ГРВІ. Пасажири цих авіарейсів вибрали передбачені карантинні обмеження із застосуванням програми "Дій удома". Після перевірки співробітниками Держприкордонслужби реєстрації в додатку ці особи вирушили на двотижневу самоізоляцію за вказаними ними адресами", - йдеться в повідомленні.

Опублікувати коментар

0 Коментарі