Валерій Ксьонзенко: Незважаючи на обмеженість бюджету, обласна рада готова підтримати медичні заклади Київщини


Голова комісії з питань бюджету та фінансів Київської обласної ради Валерій Ксьонзенко прийняв участь у нараді з керівниками медичних закладів, яка була присвячена питанням фінансування медичних установ Київщини. Йдеться про фінансування захищених статей витрат, зокрема на виплату заробітної плати медичним працівникам, придбання ліків та медпрепаратів, продуктів харчування, оплату комунальних тарифів тощо.

У зв’язку з карантинними обмеженнями, що пов’язані з відсутністю транспортного забезпечення, медзаклади Київщини цьогоріч надали менше послуг хворим. Відповідно, такі установи отримали й менше коштів від Національної служби здоров’я України. Тому в деяких лікарнях склалася критична ситуація із виплатою заробітної плати та придбанням необхідних препаратів і ліків.
Директор Київського обласного онкологічного диспансеру Олег Ременник акцентував увагу на необхідності придбання нового мамографа та поінформував присутніх, що лікарі обласного онкодиспансеру торік виконали сім успішних операцій з трансплантацій кісткового мозку. Аби й надалі проводити ці надскладні операції, необхідно придбати більш сучасне обладнання. І тоді мешканцям Київщини не потрібно буде виїжджати за кордон для такого лікування.

Про ситуацію, що склалася з фінансуванням медичних закладів, присутніх також поінформували директори обласної клінічної лікарні, обласного перинатального центру, обласного кардіологічного центру, обласної дитячої лікарні, обласного шкірно-венерологічного диспансеру та інших медичних комунальних некомерційних підприємств обласної ради.
За словами Валерія Ксьонзенко, незважаючи на обмеженість бюджету, обласна рада готова підтримати медичні заклади. Усі пропозиції керівників медичних закладів буде узагальнено, і обласна рада розгляне можливість, аби виділити кошти на фінансування захищених статей витрат та придбання необхідного медичного обладнання.

Опублікувати коментар

0 Коментарі