Єгипет послабив карантин: Туристам дозволили заселятися в готелі на курортах


Влада Египту дозволила відкривати готелі для внутрішніх туристів за умови заповнювання не більше ніж на 25% до кінця травня. Про це заявив кабінет міністрів країни у неділю, повідомляє Reuters.

Про це повідомляє 112.ua 

Мають право відновити роботу готелі, в яких є медичний кабінет з лікарем-резидентом. Персоналу і клієнтами мають регулярно перевіряти температуру і встановлювати дезінфекційне обладнання. Працівники повинні проходити швидкі тести на коронавірус при вході на курорти. Щоб заселитися в готелі, гості повинні бути зареєстровані онлайн. Крім того, у закладі має бути відведена невелика будівля або один поверх для зони карантину, куди можна було б поміщати людей з позитивним тестом на Covid-19 або тих, у кого лише підозрюється наявність коронавіруса. На курортах не дозволяється проводити весілля або вечірки, організовувати розважальні заходи, подавати кальян або відкривати буфети.

З 1 червня готелям буде дозволено працювати з максимальною продуктивністю у 50%.

Уряд вирішив послабити карантинні обмеження у священний для мусульман місяць Рамадан. Велика кількість підприємств відновила роботу, комендантська година у нічний час була скорочена.

Прем'єр-міністр Мостафа Мадбулі заявив, що країна почне поступово повертатися до нормального життя після Рамадану.

Через коронавірус була заморожена робота туристичного сектору Єгипту, на частку якого припадає 12-15% валового внутрішнього продукту. Це призвело до втрат, оцінюваних у 1 мільярд доларів на місяць.

В Єгипті зареєстровано 6465 випадків захворювання на коронавірус і 429 смертей.

Опублікувати коментар

0 Коментарі